Новости твоего города

Помічника нардепа Юрченка зі «Слуги народу» було викрито на хабарі — НАБУ

By

Сентябрь 13, 2020 Новости 0 Comments

НАБУ днями викрило на хабарі Олександра Юрченка — помічника депутата з Фракції «Слуга народу», проте він не був затриманий.

Як передає портал Народна Правда, сьогодні вранці, 13 вересня, Лерос опублікував на сторінку Facebook пост про те, что два дні тому НАБУ затримало помічника парламентарія Олександра Юрченка через хабар.

Помічнику нардепа оголосили підозру, проте наразі він не затриманий.

Викриття на хабарі вказаної особи стало результатом спецоперації НАБУ, в межах якої відстежували дії кількох членів комітету. Варто зауважити, что Юрченко є головою Підкомітету ВР з питань поводження з побутовими відходами комітету Верховної Ради, з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

«Помічник депутата взяв перші 13 тисяч з 200 тисяч доларів, які передбачались нардепу Юрченку за законопроект пов’язаний з побутовими відходами. НАБУ «вело» нардепа не один місяць, назбирало достатньо доказів, але Венедіктова (генпрокурорка — УП) не здає свого нардепа та блокує по ньому санкцію», — заявляє Лерос.

«Інформація провокаційного характеру, Офіс Генерального прокурора не отримував матеріал. Повідомлення про підозру народним депутатам України готує Генеральний прокурор, а не НАБУ», — відкоментували ситуацію в ОГП.

Нагадуємо, що незважаючи на рішення КСУ, Ситник залишається директором НАБУ.

Також у Львові під час отримання хабара затримали начальника залізничної станції.

Раніше головний фіскал Тернопільщини попався на рекордному хабарі в сотні тисяч.

 


Читайте также

Нажмите «Нравится», чтобы читать Столичное время в Facebook

Я уже читаю Столичное Время в Facebook